Технологія оклеювання Velcro на фетр та нетканий матеріал

Нашою компанією була розроблена технологія оклеювання Velcro (Велкро) на фетр (войлок, повсть) та нетканий матеріал. Velcro – це матеріал, що дозволяє швидко міняти витратний інструмент. На його базі створено різноманітні швидкозмінні вироби, основу яких складає з’єднання петля-гачок (в побуті називається “липучка”). Особливу популярність даний матеріал отримав в текстильній промисловості і при виробництві швидкозмінних абразивних кругів.

Важливим елементом таких виробів є сполучний клей, до якого пред’являються високі вимоги. Він повинен витримувати високе навантаження на розрив, а також, володіти високою термічною стійкістю до нагріву абразивного інструменту в процесі роботи. Основу нашого клеючого шару складають акрилові розчини, спеціально розроблені для цих цілей.

Фінішне шліфування – дуже складний процес, що вимагає використання виключно високоякісних матеріалів. Такі матеріали дозволять не тільки отримати високу чистоту поверхні, але й значно скорочують час роботи. Наші фетрові круги з липучкою міцно фіксуються та дозволяють максимально швидко змінювати абразивний інструмент в процесі роботи. Завдяки цьому ви отримуєте дзеркальну поверхню з неперевершеною чистотою!

Написати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.